Americká značka PrivacyGlass™

S nástupom digitálnej éry sa vystavujeme veľkým bezpečnostným rizikám, ktoré si často neuvedomujeme. Predovšetkým smartphony zmenili a menia svet, ako ho doteraz poznáme. Smartphone sa stal naším najbližším spoločníkom, s ktorým zdieľame naše súkromie a všetky dôležité informácie. Ľudia často zabúdajú, že na verejných miestach môže do ich súkromia nahliadnuť aj niekto iný. Určite to pozná každý, kto surfoval na internete alebo si prezeral fotografie či sociálne siete v škole, v práci, vo vlaku a podobne.

Na tieto bezpečnostné rizika sa rozhodla reagovať renomovaná americká spoločnosť OBSETECH so sídlom v Kalifornii. Spoločnosť je lídrom v oblasti optických technológií využívaných najmä v leteckom a obrannom priemysle. Poslaním spoločnosti je verejná bezpečnosť a preto sa rozhodla uviesť na trh jedinečný prémiový produkt dostupný pre širokú verejnosť - PrivacyGlass™.

 

PrivacyGlass™ je jediným originálnym tvrdeným sklom pre smartphony na svete, ktoré sa špecializuje výlučne na bezpečnosť súkromia (zároveň chráni displej a zrak). PrivacyGlass™ je pre každého, komu nie je ochrana svojho súkromia ľahostajná.   

Americká spoločnosť OBSETECH so zameraním na bezpečnosť. PrivacyGlass website
Americká spoločnosť OBSETECH so zameraním na bezpečnosť. PrivacyGlass website

PrivacyGlass.sk

Slovenská spoločnosť INTUON je autorizovaným predajcom PrivacyGlass™. Táto dynamická spoločnosť so sídlom v Bratislave a s materskou spoločnosťou v USA pôsobí vo viacerých odvetviach. Hlavným predmetom záujmu spoločnosti sú intuitívne technológie, medzi ktoré PrivacyGlass™ rozhodne patrí.

INTUON prevádzkuje internetový obchod PrivacyGlass.sk a ide o prvý internetový obchod, zameraný výhradne na ochranné sklo s privacy filtrom.

Centrálny sklad sa nachádza na Slovensku, odkiaľ sa riadi nie len logistika, ale aj marketing, predaj a zákaznícky servis. PrivacyGlass.sk je zatiaľ dostupný pre zákazníkov z krajín EÚ.

 

Odoberať novinky
Súhlasím s uložením emailu za účelom prijímania noviniek
Sledujte nás
© 2021 INTUON s.r.o. Všetky práva vyhradené.