Revolučná trojitá ochrana

PrivacyGlass™ je ochranné sklo renomovanej americkej spoločnosti OBSETECH, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti optických technológií vyvinutých pre letecký a obranný priemysel.  PrivacyGlass™ je jedinečný produkt určený pre širokú verejnosť kompatibilný s 3 výrobcami smartphonov: Apple, Samsung a Huawei.

 

PrivacyGlass™ je jedinou značkou na svete, ktorá sa špecializuje výlučne na jeden typ ochranného skla s troma neprekonateľnými vlastnosťami.

Tvrdené ochranné sklo PrivacyGlass™ vyrobené z temperovaného japonského skla
Ochrana displeja

Ochrana displeja

Ochrana súkromia

Ochrana súkromia

Ochrana zraku

Ochrana zraku

OCHRANA DISPLEJA


Ochranné sklo PrivacyGlass™ je vyrobené z najkvalitnejšieho temperovaného japonského skla, ktoré zabezpečuje unikátnu tvrdosť a priehľadnosť. Na rozdiel od bežných skiel, ktoré sú tvrdené chemicky, je PrivacyGlass™ tvrdené dvojitou temperáciou po dobu až 6 hodín.

Celé pokrytie displeja so zaoblenými hranami a najpokročilejšou technológiou 5D je garanciou najvyššej triedy odolnosti pri nárazoch.

Štandardom je nanotechnologická oleofóbna vrstva, ktorá výrazne redukuje nežiadúce odtlačky prstov a iné nečistoty, takže displej zostáva čistý a priehľadný.

OCHRANA SÚKROMIA


S ochranou displeja PrivacyGlass™ sa nemusíte obávať práce na cestách či používania telefónu na verejnosti. Vďaka privacy filtru sa stane displej zo strán prakticky neviditeľný, čím chráni súkromie a citlivé informácie. PrivacyGlass™ skrátka zaručuje ochranu smartphonu nie len pred poškodením displeja, ale aj pred zvedavými očami. V dnešnej digitálnej dobe by malo byť PrivacyGlass™ neodmysliteľnou súčasťou každého zariadenia. PrivacyGlass™ je určené pre každého, komu nie je ochrana svojho súkromia ľahostajná.

Tip: Ak obrazovku otočíte na šírku, privacy efekt nebude fungovať a Vy si tak môžete so svojimi priateľmi pohodlne prezerať fotografie alebo videa.

OCHRANA ZRAKU


Priveľa času strávenom sledovaním obrazovky = priveľa modrého svetla. To môže viesť k únave očí, bolestiam hlavy, rozmazanému videniu, depresiám a podobne.

Je vedecky dokázané, že modré svetlo nie len poškodzuje zrak, ale v noci blokuje melatonín, čím narúša spánkový cyklus a nepriaznivo tým vplýva na kvalitu života. Vďaka špeciálnym filtrom, ochranné sklo PrivacyGlass™ výrazne blokuje vyžarovanie modrého svetla.

Odoberať novinky
Súhlasím s uložením emailu za účelom prijímania noviniek
Sledujte nás
© 2021 INTUON s.r.o. Všetky práva vyhradené.