Otázky k produktu:

Z čoho je ochranné sklo PrivacyGlass™ vyrobené?

PrivacyGlass je vyrobené z najkavlitnejšieho dva krát temperovaného japonského skla, vďaka čomu dosahuje mimoriadnú tvrdosť a odolnosť voči poškriabaniu. Kľúčovým prvkom PrivacyGlass™ je privacy filter na ktorý bola tiež použitá japonská technológia. Vedlajším pozitívnym účinkom tohto filtra je redukcia škodlivého modrého svetla vyžarujúceho z obrazovky. PrivacyGlass™ obsahuje aj nanotechnologickú oleo-fóbnu vrstvu, ktorá redukuje nečistoty a odtlačky prstov na displeji.

Ako PrivacyGlass™ funguje?
Pokrýva PrivacyGlass™ celý displej?
Ako správne aplikovať PrivacyGlass™ na displej?
Bude viditeľnosť a citlivosť displeja rovnaká aj s PrivacyGlass™?

Obchodné otázky:

Ako si uplatniť bezplatnú výmenu PrivacyGlass™?

PrivacyGlass™ ponúka 1 bezplatnú výmenu zadarmo.  Výmenu si môže zákazník uplatniť v prípade, že PrivacyGlass™ praskne alebo sa rozbije pri páde telefónu. Teda pri poškodeniach, na ktoré sa bežná záruka nevzťahuje. V takom prípade 1 krát bezplatne vymeníme kus za kus (zákazník platí len oštovné a balné). Zákazník nám však nemusí poškodené sklo fyzicky posielať (čím ušetrí čas a peniaze) - akceptujeme aj fotografiu.Podrobnosti nájdete na podstránke "Výmena". A

Poznámka: Napriek mimoriadnej tvrdosti a dvojitému temperovaniu je PrivacyGlass™ ako každé iné ochranné sklo rozbitné (je to sklo). Úlohou ochranného skla je ochrániť displej telefónu pred poškodením (napr. pri páde). Preto sa na takéto poškodenia nemôže vzťahvať štandardná záruka.

Ako dlho trvá doručenie v rámci Slovenska?
Ako môžem zaplatiť za PrivacyGlass™?
Čo robiť v prípade, že si PrivacyGlass™ nesprávne aplikujem na displej?
Kedy mám právo odstúpiť od zmluvy resp. vrátiť PrivacyGlass™?
Odoberať novinky
Súhlasím s uložením emailu za účelom prijímania noviniek
Sledujte nás
© 2021 INTUON s.r.o. Všetky práva vyhradené.