Vaša spokojnosť, naša priorita!

Preto ku každému PrivacyGlass™ dostanete jednu bezplatnú výmenu zadarmo.

Žiadne ochranné sklo nie je nerozbitné a jeho hlavnou úlohou je chrániť Váš displej pred poškodením. PrivacyGlass™ zaručuje dokonalú ochranu displeja, vďaka dva krát temperovanému japonskému sklu najvyššej kvality a pokrytiu senzorov a okrajov, ktoré sú najzraniteľnejšie. Pri väčšom páde, PrivacyGlass™ ochráni displej, hrany telefónu a senzory, no môže sa rozbiť alebo prasknúť. Preto Vám v takomto prípade, na ktorý sa nevzťahuje štandardná záruka, ponúkame jednu bezplatnú výmenu.

Čo musím urobiť?

Stačí preukázať, že ste si produkt zakúpili cez oficiálny e-shop predajcu MyPrivacyGlass.com a to číslom objednávky, svojim menom a e-mailom, ktorý ste pri objednávke použili. Stručne popísať problém a ako ste k nemu prišli a priložiť jednu kvalitnú fotografiu poškodeného PrivacyGlass™. Na to jednoducho použijete náš formulár nižšie. 

Po našom spracovaní (štandardne do 3 pracovných dní), Vám pošleme nové PrivacyGlass™ (rovnaký model). Na výmenu sa už nemôže vzťahovať doprava zadarmo, preto nám zaplatíte len náklady za poštovné a balné (v rámci Slovenska je to 4,90 EUR).

Nie je v tom háčik?

Ubezpečujeme Vás, že sme transparentný a proces výmeny je jednoduchý a rýchly. Všetky podmienky uplatnenia výmeny nájdete aj v obchodných podmienkach. 

My neponúkame doživotnú záruku, ako niektorí predajcovia. Takéto spoločnosti by na trhu dlho nevydržali a podobné vyjadrenia slúžia len na marketingové účely a zvýšenie predaja ich produktov. Našim prianím je mať spokojných zákazníkov, ktorí náš e-shop MyPrivacyGlass.com odporučia ďalej.

Odoberať novinky
Súhlasím s uložením emailu za účelom prijímania noviniek
Sledujte nás
© 2021 INTUON s.r.o. Všetky práva vyhradené.